Anasoft litera

Cena za pôvodnú slovenskú prózu

zverejnené: 11.02.2016

 

Vaše 2 % z daní nám pomôžu propagovať súčasnú slovenskú literatúru

 

V roku 2015 sme zrealizovali literárny festival Anasoft litera fest a 29 besied so slovenskými spisovateľmi v 17 mestách. Spisovatelia navštívili knižnice, kníhkupectvá, kultúrne centrá, stredné a vysoké školy. S vašimi 2 % ich môže byť viac. A s 3 % ešte viac!
O všetkých našich aktivitách Vás budeme informovať v priebehu roka na našej webovej stránke a sociálnych sieťach. 

 

Ako nám môžete poskytnúť 2 %?

 

Údaje potrebné na vyplnenie formulára:
ars_litera, o. z. 
Mlynská dolina 41
811 02 Bratislava
právna forma: občianske združenie
IČO: 30801273

 

Ak ste fyzická osoba, ktorá si podáva samostatne daňové priznanie, alebo živnostník či právnická osoba, vpíšte údaje o občianskom združení ars_litera priamo do daňového priznania.

Ak ste zamestnanec:

1. Do 15. 2. 2016 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. (stiahnite si žiadosť)

2. Požiadajte svojho zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov. (stiahnite si potvrdenie)

3. Vyplňte Vyhlásenie o preukázaní 2 % (stiahnite si potvrdenie). Z Potvrdenia o zaplatení dane si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2 %, prípadne 3 % z dane. 

4. Do 30. 4. 2016 doručte na daňový úrad podľa Vášho bydliska Vyhlásenie o preukázaní 2 % spolu s Potvrdením o zaplatení dane. 

Pracovali ste ako dobrovoľník minimálne 40 hodín? Tak môžete darovať zo svojej dane až  3 %! Stačí len priložíť potvrdenie na poukázanie 3 % z dane o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckych aktivít. (stiahnite si vzor podvrdenia).

 

Ďakujeme.

pošli na vybrali.sme.sk