Počúvajte alebo sledujte slávnostný ceremoniál

09.10.2023

 

Patchwork v bielej, PS, Dom pre jeleňa, Líštičky majú rady teplo a Dôvod na radosť. Týchto 5 kníh spája to, že sú vo finále ceny Anasoft litera. Kto ju získa tento rok? Jana Bodnárová, Jakub Juhás, Dominika Moravčíková, Veronika Šikulová alebo Soňa Uriková?

Meno 18. laureátky alebo laureáta ako aj víťaza či víťazky Ceny čitateľov a čitateliek Anasoft litera zaznie exkluzívne v živom prenose ceremoniálu na vlnách Rádia Devín v stredu 25. októbra od 19-tej alebo v online streame na facebookovej stránke Anasoft litera.

 

O laureátovi alebo laureátke Anasoft litera rozhodne odborná porota v zložení: Denisa Ballová, Zuzana Bariaková, Petr Borkovec, Magdalena Bystrzak a Renáta Deáková. Vyberte aj vy svoju víťaznú knihu a hlasujte v Cene čitateľov a čitateliek najneskôr do 24. októbra na stránke https://hlasovanie.anasoftlitera.sk. Hlasovať môžete nielen za knihy vo finálovej päťke, ale aj za román Slavky Liptákovej Krajina matiek, za knihu Duša Martinčoka Niekto sa nájde, za zbierku poviedok Michaely Rosovej Nepokojní spáči, novelu Jakuba Speváka Po funuse alebo za akčný román Dušana Taragela Mafiánske balady.

 

Večerom vás bude sprevádzať moderátorská dvojica: Andrea Makýšová Volárová a Peter Darovec. O hudobný program sa postará slovenská speváčka, klaviristka, hudobná skladateľka a producentka, držiteľka štyroch cien Radio Head Awards Katarína Máliková.  

Späť na novinky